blacksnoopy
Трябва да стана в 04:30, за да отида в Търново да потърча
bgdn
"Виж ги тия загубеняци, с коли тръгнали из София, сигурно нямат пари за билети"
Разговор на спирка на градския транспорт
eMkyyy
Почнах да си upgrade стария iPhone 4 от 4.1.2 to 6.1.3 и като се зачетах в съобщенията с бившата ми стана жал да затрия всичко.
eddy
пФфф, днес ще ми вадят зъбчето и съм в страдание, ама е за добро.... :о
SaTaSi
В живота май няма съвпадения, вчера трябваше да оставя едни неща на клиент при, което се оказа, че живее в съседното село, кинезитерапевт е и ми помогна ...
eMkyyy
Какви подаръци купувате за близките в България като се прибирате? Трябват ми идей ,че миналата година се изчерпах с тениски и таблети за лапетата.
sickornot
Само аз не си снимах яйцата тая година:д освен това изобщо не ми е празнично. Мрън!
Днес да, но публикацията е от вчера
Jun 19 2016, 18:39Айде сега подробности.
Jun 19 2016, 21:09Не ми трябва да се разхлажда а само бирата да е студена
.
Jun 20 2016, 05:34Каква студена бира, по-добро от горещ чай няма като е жега
Jun 20 2016, 09:32Просто в жега по-трудно се чете за изпити, ако е мрачно е по-добре, нз защо
Jun 20 2016, 20:36