Търсене на постове: #аман

mila
Не е хубаво да се вярва на празни приказки.... ама акъл море, глава шамандура :-)
1218811382372039.jpg pekin2008
Контузия провали бягането на Добринка Шаламанова на 3000 м
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=538915
Мартин Маринов
podmatrix
@n3mo аз пих таман една 2л-ка :), но не решава нещата. Както и да е.
1218638581192124.jpg pekin2008
Аманда Биърд се изложи на 200 метра бруст
http://sportni.bg/olimpiada2008pekin/?tid=40&oid=2504659
Ясен Цеков
fengi
@lazyfactory повярвай ми вече знам :) ся таман ги "накърмих" пак
Egoist
blackmore
Аман от тия комари! Сега един се опитва да ме надвие, но аз няма да му простя. Май по-правилно да се каже една, нали само женските хапят...
Георги Матеев
georgimateev
аман от кифли...
stefcho
stefcho
ей аман .. отивам да купя 400 пластмасови чашки. писна ми да мия всяка вечер.
Ясен Цеков
fengi
таман от плажче влизам ... няма такава вода ,адски топла и нищо не се виждаше :(
Георги
nickname778
@Principessa аман от несериозни хора...а аз си поръчах костюм. До тогава може и да го проядат молците :( По-добре да си се бях напил с парите - чиста работа :)
Михаелина Лилова
Mihaelina
@Emyto остава и наркоманите да кажат "Аман от такива, които не се друсат, които само се чудят как да ни е още по-гадно" ;)
Емил Станчев
Emyto
@Mihaelina, аман от непушачи, които се чудят, как да ни е още по-гадно ;).
Стилиян Стефанов
stylius
Аман от RAID масиви. Какво стана с доброто старо SCSI?
N@sko
nasko
@stefcho no way, важното е да вземем олимпийски медали :) Май ше се отказвам от националния по футбол...аман от манекени и фукльовци :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ок. Егати късмета. Тааман се ориентирах в Last.Fm и те да сменят дизайна :D Btw на мен ли така ми се струва или предния беше по-web 2.0?!
Страница: 31 32 33 34 35

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата