Rx-Ende
Защо смятам, че съм по-голямо МПС от вас - като видя (y) виждам жена, кръстосваща крака.
mitternacht
Току що си сложих най-бързия и лек съществуващ браузър. Той е чак плашещо бърз и изобщо не се бъзикам с вас! Казва се Iron.
aftercollabz
случайно някой да е използвал intensedebate или disqus? кое е по-добро според вас?
spaceman90
Днес се струват 138 години от обесването на Васил Левски.е
r0niTo
Женската креативност е на макс :p
gogata2427
Това,че не го казваме и показваме,не означава,че не ни пука и не се дразним !! Но пък ако за вас е по-добре с гръм и трясък да покажете,че не искате да е така -
Anellya
Реших го. Ще си имам стадо крави и ще снабдявам заводите на Милка с млякото, което те дават!
RadialEx
най-любимият коментар за мен е "лудичка" (разбира се, в добрия смисъл)..а за вас?
nveselinov
Абе това преброяване задължително ли е? нека някой каже повече по-въпроса, ако знае. Също като се "преброиш" за какво е този код?
Писна ми от вас, #кретени !
Feb 20 2011, 14:10К`во съм ти напра`ил па на тебе ...
Feb 20 2011, 14:10абе заради вас хората, ще помислят, че само сера... ;д
Feb 20 2011, 17:02МИ стига си срал бе...
Feb 20 2011, 17:04човешко е да се сере, но нечовешко е да правиш запетайки
Feb 20 2011, 17:06