t0m3kk
You are not welcome, but stay if you wish ... Винаги ме е кефело посланието на човека, който най-много ми е помагал с програмирането... Мерси, Васко!
sandprince
Все повече започвам да обмислям решението си да напусна тоя сайт. С такива диви селяни като вас не може да се говори!
sandprince
Мдаа, сори че не споделям общия овчи мозък и че искам да се различавам от вас.
aviatrix
Мога всеки то вас да нарисувам със по три черти !
nemesys
И на вас да ви кажа - яжте ряпа е!!!
Anellya
@Method-X Иначе ако трябва да съм честна имам твърде големи симпатии и пристрастия към тях/вас, така че каквото и да е няма да ме държи дълго.