yacobaco
Честита нова година. Честит Банго Василий.
http://vbox7.com/play:6475a019
Veli-BW
Съгласна съм с вас simsy и antubis. Искам да допълня нещо - много е важно да има диалог между кандидата и HR-а, за да има и резултат.
nveselinov
Според вас по История или География успеваемостта, е по-голяма на ДЗИ?
Veli-BW
Delphi developer-и от Пловдив, имам много предизвикателно предложение за вас...Искате ли да ви разкажа за какво става въпрос...
semprom
Честита нова година, и честит имен ден на всички с името Васил. : ))