Psychopath
Ти си размазан,твоята те е зарязала,стринка ти е емигрирала,кучето ти си има гадже–имаш право да се наквасиш като прасе.Е те такива мнения уважавам :Д:Д
sown
Взимам абсолютно всичко в тая песен аз, останалото мърши го оставям аз на вас,а 100 на брой съм живот като на сън.. идва яка п**ка към мене брат ми хмм!
sandprince
Колко от колегите дизайнери, ползвате default workspace на photoshop? И колко от вас си правите свой workspace ?
social
2 Игри - Забавни игри, забавни онлайн игри, детски игри. Най-добрите игри, събрани и подредени за вас. Елате и поиграйте безплатно сега
http://www.2igri.com/
sandprince
Не знам при вас как е, ама мене лично ми е много трудно да мисля имена на сайтовете си ;D