spaceman90
Някой от вас гледа ли го тоя комедиант?
gogata2427
От нас рибата и чистенето,от вас готвенето и бирата!..
Niks
топло, топло.. ми като ви е топло си стойте увас : )))))))))))))
gogata2427
Ше се караме с вас,я ме освежете малко! Ше се караме с вас,я ме освежете малко! Ше се караме с вас,я ме освежете малко! Ше се караме с вас,я ме освежете малко!
podmatrix
Какво е хубаво да си си във вас на вентилатор,а не в шибана,гадна,гореща стая на посл.етаж на даскалото ти,с хубав изглед към слънцето,и покрив залят с асфалт