Търсене на постове: #вас

____♂
spaceman90
Някой от вас гледа ли го тоя комедиант?
Axel
axel
@Intel вас никакви ви няма... колкото пъти вляза тук все няма никой...
Юлиян
yuliyan
@semprom икономе - на севастопол
Георги Динков
gogata2427
@semprom А,бълнувам си тука.. :D Що да е студено при вас,вЕтър?
-=*****=-
mitternacht
Тука всички с якета зимни, а при вас е сигур' некъв мор нечовешки от жега? Мда... края на юни, а аз- тениска, блузон, яке и мрънкащ против клинча... :)
Георги Динков
gogata2427
Абе вие живи ли сте?Днес само на вас забравих да кажа 'добро утро'! :P
Петьо Пенев
dj_aquarius
Аиде лека от мене, на вас добро утро :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@sown при вас във Варна не вали ли, тук в Добрич запраска яко преди малко :D Иначе наслука :P
Peter Nikolow
bgdn
@lam3r4370 то Е в UK - обаче използваш доставка през Econt. Т.е. те ти мъкнат в тамошен офис и след това Еконт ти го доставят до у вас.
Георги Динков
gogata2427
От нас рибата и чистенето,от вас готвенето и бирата!..
Георги Динков
gogata2427
Ооо,тоз' създателя им при вас ли хоства? :D @semprom
Niks
топло, топло.. ми като ви е топло си стойте увас : )))))))))))))
BE PREPARED!
coolpuppy
А някой от вас да има рег в edno23? :D
Георги Динков
gogata2427
Ше се караме с вас,я ме освежете малко! Ше се караме с вас,я ме освежете малко! Ше се караме с вас,я ме освежете малко! Ше се караме с вас,я ме освежете малко!
Мартин Маринов
podmatrix
Какво е хубаво да си си във вас на вентилатор,а не в шибана,гадна,гореща стая на посл.етаж на даскалото ти,с хубав изглед към слънцето,и покрив залят с асфалт
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата