sandprince
@Method-X да..за кеото се накефих че се обади, ама същия ден бях до 8 на лекции, а на другия ден имах изпит..как? аз не уча кат вас кога ми скимне..
rosko
хахахахах сцепих се от смях в буквалния смисъл, надявам се и с вас да е така.. приятно четене -
http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=0&Board=menonly&Number=243914&pa...=all
Koki4
Днес реших да споделя с вас това хубаво онлайн радио
http://italodanceradio.ucoz.com/
amore
Къде ли си сега?У вас? Някъде в страната?Или чужбина?
bebezona
Ако искате да блеснете пред приятели и роднини на някоя от следващите сбирки, тази статия е за вас.
http://www.bebezona.bg/DeftHandsSingle/Show/?pid=934
gogata2427
Не говорете за своето щастие на човек, по-малко щастлив от вас. ПИТАГОР
t0m3kk
нека аз съм нейният Василис Карас и нека аз пея за нея...
as8971
Сервиз на компютри - при вас или в нашия офис ! както ви е удобно ! Ние сме фирма - „Кали Електроникс“ ЕООД и гарантираме качество и корктност !
spaceman90
A,добре ли е питам?!Щото при мене не е добре. Пък знам ли при вас може и добре да е.Добре.Айде само на добро да ви върви-не като на мен!