acnapyx
"Здравейте, искам да поръчам дизайн от вас. Само ще ви помоля реализацията да е колкото може по-скапана. Че да мога да се похваля, че аз съм го правил."
razhodka
Добро неделно утро приятели. Имам няколко новини за вас.
mitternacht
Гледам "Дивизията".Някакъв се разхожда пред мг42.И оцелява!Вас ди фик?!
Dr1nata
Айде стига сме си кибичили по къщите! Петък е. Аз отивам да пия некоя друга бира, незнам за вас
dandelion
Човешката доброта която се изсипва върху мен ме учудва понякога. Благодаря ви, че ви има, добри хора! Ще се старая тройно да бъда поне толкова добра колкото вас