FeelTheFear
Как са при вас зайките :-)
eyankulov
Баси за кфо не съм в една паралелка с Васил Богоев. И двамата сме софт, ама сме в различни паралелки :/ Ф*к
axel
Здравейте!И аз съм фен на Епъл и се радвам за вас.Скоро ще правя блог за Епъл и смятам да открадна информацията от вашият блог както и логото ви за моят. WTF?!?
axeny
Ако на някой от Вас му трябват евтини статии на английски език да се обажда - говоря за доста добри цени от сорта на 5 статии за 10$...
tedo92
Забраняват концертите на стадион Васил Левски?! ТИЯ ЛУДИ ЛИ СА!? Да вземат да си построят залата, пък тогава да забраняват, лумпени!
http://dnes.dir.bg/2009/09/05/news5024684.html#sepultura