Xperten
Иеи.. ще дават Бебето Беглец ^^ .. Но като гледам само аз ще го дзепам.. какви са тия мачове от вас незнам >.<
bgdn
Нова + Сашка Васева = "Може ли да се забрави Георги". 22:00. Култ!
ataman
Възмутен съм от VIP персоните в България. Визирам Сашка Васева и г-н Шишарката
neo56
Ново 20 след Мадона в София: Под отговорност за опустошения терен на "Васил Левски"?!
http://neo.host56.com/INFORMATSIYA-NOVINI-I-MEDII/NOVO-20-S...SKI/
guuChan
"Разбира се,винаги го има риска тя да заспи пияна щом я положите в постелята си, но все пак,нощувайки при вас,е поглезила за пореден път мъжкото ви достойнствo"
tedo92
Гледах "Челюсти" по Нова ТВ. Извод: баба Сашка Васева е абсолютно кукуриго... Все едно да спориш с радио-точка...
podmatrix
Ааа кво било яко да пиеш кафе правено у вас, а не такова от кафе машината в даскало...
Sham
Поздрав с тази велика песен. Нека китарата е с вас!