Търсене на постове: #вас

Николай Николаев
Xperten
Иеи.. ще дават Бебето Беглец ^^ .. Но като гледам само аз ще го дзепам.. какви са тия мачове от вас незнам >.<
Бонка Живкова
1253339956925085.jpg DANGERZONE
Ще вкарам Николай Василев в затвора, заяви генерал Атанас Атанасов http://is.gd/3qWuA (чрез @svejo)
http://is.gd/3qWuD
Peter Nikolow
bgdn
Нова + Сашка Васева = "Може ли да се забрави Георги". 22:00. Култ!
Teodor Haralambiev
ataman
Възмутен съм от VIP персоните в България. Визирам Сашка Васева и г-н Шишарката
4laf.co.cc
1253306937866915.jpg neo56
Ново 20 след Мадона в София: Под отговорност за опустошения терен на "Васил Левски"?!
http://neo.host56.com/INFORMATSIYA-NOVINI-I-MEDII/NOVO-20-S...SKI/
Паола
Paola
@Bozhidar Васева :D
Анелия Иванова
guuChan
"Разбира се,винаги го има риска тя да заспи пияна щом я положите в постелята си, но все пак,нощувайки при вас,е поглезила за пореден път мъжкото ви достойнствo"
Теодор Георгиев
tedo92
@Method-X тя че водещата не е особено добра, съгласен, но Сашка Васева сама си противоречи и говори глупост след глупост... :)
Теодор Георгиев
tedo92
Гледах "Челюсти" по Нова ТВ. Извод: баба Сашка Васева е абсолютно кукуриго... Все едно да спориш с радио-точка...
Мартин Маринов
podmatrix
Ааа кво било яко да пиеш кафе правено у вас, а не такова от кафе машината в даскало...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@Method-X @Soul4o ако скоро му напиша и джаваскрипта ще стане още по добре това дизайнче :)
Ruslan Trad
Sham
Поздрав с тази велика песен. Нека китарата е с вас!
4laf.co.cc
neo56
Това е Адски Яко Не Ви Ли Се Иска И На Вас / VBOX7
http://neo.host56.com/KHOBI-I-RAZVLECHENIYA/TOVA-E-ADSKI-YAKO-NE-VI-L...ox7/
Николай Николаев
Xperten
@Millita, тцтц... от една страна добре за тоя които е със вас.. но от друга.. лелеиии :D
Георги Матеев
georgimateev
@svejo сървъра ли ви е толкова бавен или връзката му към чужбина? От 2-3 седмици ми се изчаква чакането докато отворя новина при вас :(
Страница: 68 69 70 71 72

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата