aviatrix
@man0l искам да копирам текста от един спан с жаваскрипт ..
aviatrix
ъхх добре бе защо шибаното копиране с жаваскрипт не работи :@
ZzZaPyr
Само да съм чул някой от вас да използва думи като "Афилиейт маркетинг" или не дай си боже "WordPress" Имаме си българскИ: "Филиална търговия" и "натисни дума"
kery
Здравейте на всички приятели от Свежо! И аз се присъединих към вас.