Някой от вас да използва AmpliTube 2 от тук, че от доста време ми дава някакъв registry error при пускане и не зн от какво е. Преинсталираният на win не помага
@miStalE нека да ти ги купи . това не значи че трябва да ги изваждаш от вас . Др година просто ги продаваш на същата цена , и без това няма да си ги докосвала.