Rx-Ende
Денем нощем седем дена пияяяя, тактиката си от вас не криияяяяя
viktorkoichew
Пожелавам на всички да станатe майки и бащи със прекрасни синове и дъщери. : ))) <3
ReXTaN
Утре изпит. Аз пък си денса на белгийско радио. :Д
_e7
тази вечер всички са на дискотеки
Ducky
Как не ми се ставаше от леглото днес. Още по-малко пък ми се ходи на училище. Крепи ме само мисълта, че в стола ще има крем супичка.
dandelion
Чия вина е според вас? Черната кола или сивата.
Ducky
Снощи попаднах на поезията на Васил Прасков и мисля, че веднага след 3-тото стихотворение, ми стана любим автор.
http://liternet.bg/publish/vpraskov/index.html
ReXTaN
Ако срещу вас кара черен SUV Mercedes по-средата на платното да знаете, че той е с предимство!
notexist
За секунда се бях объркала и за малко да сложа пачната аваст антивирус ;д
cloxy
Васил Тошков (Cloxy) за семинар: Новите SEO правила