Anellya
Да си поговорим за еротичните фотосесии...
tsonchev
Нещо ми е малък бутона за нов пост, в новата визия на едно23. Вече доста време мина и още не мога да свикна, и едвам го уцелвам с тъчпада и е далече
gogata2427
не ме пуска във фейсбук , ще умра !! :0 :0 :0 :х :х :х
bekyarov
имам информация, че ще има атентат върху едно23
LoveCappuchino
уоуу .... явно току-що се събудих или просто чак сега видях смененият знак на едно23 ? колко съм зле...
t0m3kk
И как да седиш в склада, за да наблюдаваш да няма кражби кат' 2 от касиерките постоянно ти се дупят пред погледа..?! Нарочно го правят де'а...!
Да виждаме! (топ спамер)
Apr 09 2011, 15:35
е то кратко ма качествено
Apr 10 2011, 16:05