krissie_we
йейй...да живеят създателите на едно23! Хора дъ бест сте и туитър пасти да яде.. xD
bgdn
Защо не мога да отворя напоследък 123? ДА не би известна персона която я няма тук да прави DDoS?
malduin
Edno23 използва Shatronix ,или Sharetronix е създаден от екипа на edno23 ?!
Incomplete
едно23 има вкус на прозорец.
ами аз леко го превъртях да видя дали става, но се разочаровах и го делнах
Mar 20 2011, 21:17Аз го гледах и сега доста съжалявам за безвъзвратно изгубеното час и половина време за тоя филм с не повече от $5 бюджет...
Mar 20 2011, 23:49Добре, че е едно23 да има хора, които да ми казват ако филма не става хеАХЕАХеа
Mar 20 2011, 23:50@mrfrost малко остана да се заколиш от яд, нали?

Mar 21 2011, 00:39
Малко ми остана да си тегля ножа да
Mar 21 2011, 02:58