Ми от всички хора, които се заговорих там - единия се оказа от колежа.. другия монголец и третия от едно23 хЕАхеАХеах
Взеха ли те ? Кога ще заминаваш
чек йо фейсбук хоуми
done
бех ви набрал, та се махнах, ама снощи се запихме с вергил и ви простих
Интернесно той как ти е простил след като ти оплю всички от този сайт + него. Ама не съм изненадан от новината де :|
е да де ама нали смърта на Едно23 идва, той сигурно се е върнал да гледа http://isavkov.net/edno23-death/
DUDE, welcome back!! Айде сега кажи кой те нави.
Welcome back
wow, you back?
Супер зарибените дори на открито тряя сте в нета и по-точно в едно23
heAHeaHaehAHEh
Викам да не си я видял пред даскало
Аз и да я видя не я познавам аз тебе няма да позная еаАЕХЕАХ
Луд ли си! Мен ли няма да познаеш, аз се забелязвам от километри (рИклама)
е аз съм отнесен често хеАеАХеа особено ако слушам и музика.. на едно23 срещата ако Владо не е забучен посредата аз няма да знам де да ида хеАХеАХ
ее, днес си е само твоя ден
@LoveCoffee Ее са искаш да ме накараш или да пия, или да излъжа @kimmie
еее мерси!
ее Овчарски.. какви са тези грубости
Ее, шегуваме се
Не знам как ще съм с времето, но ако мога да намина ще дойда, пък който дойде с мен
не сме ли интересни, че да трябва да се правим ?
За да привличаме внимание и да сме сити
хаха,нее,от едно23 всички са приятноинтересни аз говоря за нек'ви тъпи кифли от училище
i (h) кифли...не виждам защо толкова ги мразите
мм мисля да пропусна,понеже костите ме болят и не мога да се държа на краката си.. а ти как си ?
искаш ли скайп :?
уф..мързи ме да влизам,пък и като вляза ми става досадноо.. едно23 рулзз
хаха така е, така е ми на мен ми е някво кофти, супер много ме боли гърло, хрема туй-онуй..
аз допреди 2 часа имах супер голямата температура и всичко ме болеше..кърпа с оцет и масаж от мама ии ... съм по-свежарка но утре пропускам даскало
Надявам се поне 30% от всички тези дарения наистина да стигнат до самите Японци.
С paypal може ли?
всякак може. аз дарих през покерстарс
да де, най-вероятно Но през БЧК май не може?
Мързи ме да проверявам, но някъде чух, че може. Абе те сега всички събират дарения.. ;d
нали знаете, че този които си е направил гаврата е мега зле? ако според вас савков е зле, то..виновника е x10....
@sandprince си прави мрежа от блогове за ключова дума "дизайнер" това е част от другата му личност.
Ми от всички хора, които се заговорих там - единия се оказа от колежа.. другия монголец и третия от едно23 хЕАхеАХеах
Mar 28 2011, 22:13
Mar 29 2011, 00:02Взеха ли те ? Кога ще заминаваш
Mar 29 2011, 00:05чек йо фейсбук хоуми
Mar 29 2011, 00:08done
Mar 29 2011, 00:15