viktorkoichew
пък souja boy взел да се мисли за мн голям, щото имал 2млн следящи го у хамериканското едно23 (тфа с птичката!) И напрайл долна песен по случая. Тъп/тъпи/тъпо
alish
бе защо е такова умряло в това едно23?
viktorkoichew
Лека нощ едно23, лека нощ Пешо, дано ти е последна.
viktorkoichew
Много е прост админа на едно23, просто не ми го побира умът защо е толкова тъп...
notexist
сега е момента да напиша някоя глупост, на която половината едно23 ще умре да се смее, а другата половина ще ме заклеймат за идиот. не е нужно. идиот съм.
rups
Е хубава работа, последното ми писание от вчера и първото от днес са на първата страница.. Това не е добре, егати слабата активност на едно23