Paola
Здравей едно23, прибрах се, намръзнах, главобола отмина почти, сега ще вечерям вкусните гозби на мама
shimamoto
едно23 се завърна! ликувай, народе!
patblansh
ще говоря за едно23 на презентацията в сряда..и ако някой направи същото че го пречукам! писма ми всички да са с като моята тема
NetCutter
Мамка му. Днес ли била едно23 срещата? Явно ще пропусна и тазгодишната...
t0m3kk
Тази вечер ще пропусна срещата на едно23, поради простата причина, че ще празнуваме 2 именни дни и 1 рожден ден :]