Търсене на постове: #едно23

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
едно23 откачи
patblansh
@alish ако зависи от мен ще има по 2 пъти в годината, много го обичам това Едно23, ...и като се замисля колко много му дължа, ще построя паметник
Denis Zhekov
Snooby
@feronia в такъв случай не знам дали ще допра до едно23 срещата :D
Denis Zhekov
Snooby
@MeetingEdno23 аз от много време хич ме няма в едно23, ако знаех от по-рано, щях да го предвидя :) Сега не съм много сигурен дали ще мога да дойда
rups
@man0l Ми не е мое. Чнг и на теб, пожелавам ти многомилионния ти бизнес да стане факт, а не само дескрипшън в едно23 :P
срещата е от 19 часа
MeetingEdno23
след отказванката и навиванката на хорицата в Едно23 за сега сме 22-ма души, събота наближава, йее ....и за много години!
fransk Cognac
viktorkoichew
@disappointed ..с теб и ще се обичаме много. Обаче болният ти мозък по едно23 време ще спре да ме обича и ще ме напуснеш, заради момче с по-големи флешове.
Denis Zhekov
Snooby
Не, няма да прекарам останалата част от вечерта в едно23!!!
Николай Николаев
Xperten
Епа.. аз се сетиих за добрия стар саит Едно23... и рекох да пиша малко в него да видя ко правят старите дружки ^^
Ally
alish
абе... а защо е такова умряло в едно23?
Мануел Симеонов
Manuel
Едно23 на една-две-три планети! :D
Мануел Симеонов
Manuel
@Snooby ми .. някой ден... ЕДНО23 НА ТРИ МОРЕТА!
Георги Цветанов
t0m3kk
все още се колебая дали да присъствам на едно23 срещата или да не присъствам... нека поне се изясни в кой град ще е и тогава ще реша :)
---------
NetCutter
@patblansh още едно място за едно23 срещата :)
fransk Cognac
viktorkoichew
@blacksnoopy Taka си го написал, все едно23 вече сте почнали. ;D
http://blacksnoopy.edno23.com/view/post:453682
Страница: 39 40 41 42 43

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата