MeetingEdno23
след отказванката и навиванката на хорицата в Едно23 за сега сме 22-ма души, събота наближава, йее ....и за много години!
Snooby
Не, няма да прекарам останалата част от вечерта в едно23!!!
Xperten
Епа.. аз се сетиих за добрия стар саит Едно23... и рекох да пиша малко в него да видя ко правят старите дружки ^^
alish
абе... а защо е такова умряло в едно23?