Регистрирахме се за конференцията в Търново, платихме си таксата, резервирахме хотел. Остава само да стане 24-ти и отлитаме Ще направим ли едно23 среща ?
@solomonpasi незнам ;д по телевизията кажи че си спорил с едно малко кретенче от едно23 което е със ник купидончето или незнам измисли ;ддддддддддддддддддддддд
@A123 ше ви ликвидирам. простаци. поне като съм тука стига сте се правили на интересни. това е просто пълна простотия. както едно23 така и всеки блог по земята