Търсене на постове: #едно23

Joshua1985
Да ви питам тук в едно23 има ли нодоволни от гет.бг , че си поръчах мобилен телефон , а сега се разчетох и гледам доста кофти коментари. ...
Георги
nickname778
@tihomir не можах да разбера какво има в twitter което го няма в едно23 и толкова ти допада.@paulina линк на първа страница (почти) няма как да излезе
Denis Zhekov
Snooby
@sandprince в едно23 ще ти организираме парти :P
Георги
nickname778
Ъъъъ аз ли нещо съм изпуфкал или едно23-то е порастнало ( в буквален смисъл - всичко е една идея по-голямо :) )
Joshua1985
Да ви питам тук в едно23 има ли нодоволни от гет.бг , че си поръчах мобилен телефон , а сега се разчетох и гледам доста кофти коментари. ...
Denis Zhekov
Snooby
@podmatrix ей защо никой от едно23 не е от моя град. Иска ми се да изпия по една бира с някой от вас
Йоана Николова
ladyjoana
@Snooby дай да навиваме Гошето да се присъедини към едно23 :)
Йоана Николова
ladyjoana
определено усещам как благодарение на едно23 предстоящите състезания в близките години ще са изключително забавни :)
Леприкон
ZzZaPyr
@ladyjoana You are not alone ;) Аз ако почна да изброявам, ще задръстя Database-a на едно23 ;D
kypidoncheto
@sandprince уааа ^^ ще серадвам всички от едно23 да станат такива^^
Paulina
Paulina
@tihomir Извинявам се, че отговарям толкова късно, нещо ми се е прецакало едно23. Ясен е отговорът, ама 90% от русенци обичат наопаки да са нещата :D
Denis Zhekov
Snooby
@Leda много луда песничка. 3-тия човек в едно23, който срещам да си я тананика :D
Denis Zhekov
Snooby
Втори ден вече съм без нет ;( най-много ми липсва едно23 ;(
Георги
nickname778
@A123 е браво, обърнахте едно23 на "Море от любов" , ние дето не желаем да се влюбваме да напускаме ли или имаме право да (светиме)гледаме ?
Александър
aftercollabz
@lpetrov Ами не знам, обаче моя телефон не може да влиза в моби-версията на едно23 и сега чрез пинг мога да микроблогвам мобилно. :) Добре работи засега. ;)
Страница: 62 63 64 65 66

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата