nickname778
Хората нещо се оплакват от новия изглед на facebook - всичко им било разместено. Разместено, разместено ама са го направили баш като едно23, какво по-хубаво ?
patblansh
оле оле, за какво си мислят 15 годишните, едно23 не отива на добре..
http://seksapil.edno23.com/