Търсене на постове: #едно23

Георги
nickname778
@illarion @legrandelf я, скромното семейство на едно23 се увеличило с още 2 члена ( т.е. един член и една членка :D ). Добре сте ни дошли :P
Мануел Симеонов
Manuel
Помогнете на развитието на едно23 - следете @bogo! =)
Богомил "Бого" Шопов
bogo
Ако събера 100 човека, които ме следят ще сложа в блога си огромна реклама на едно23 :)
BuKToP
Май ще лягам да гледам "седмица за космоса" по National Geographic :) Лека, едно23!
Мануел Симеонов
Manuel
Коети си е така си е така! @man0l недей да скромничиш ! Ти си лицето на едно23, мисля, че и в логото тряя да те добавят Пешо и Ник :)
Мануел Симеонов
Manuel
@nickname778 и аз съм на същото мнение, на снимката на @man0l се дължи над 75% от женската аудитория в едно23 ! :)
Petya
Principessa
@man0l ти не трябва ли да учиш за изпити бе зомби? малягай учебниците, не скайп и едно23 :)
Petya
Principessa
http://rx-ende.edno23.com/view/post:51936 хахахаха ето от къде се е почнало със срещите на едно23 :D:D:D:D:D
Мануел Симеонов
Manuel
@Mishef, кво става бре, къде се изгуби, как така нямаш обяснение. На срещата на едно23 преди 5 дни се чудихме къде ли си забегнал, мома ли ти е взела акъла ;>
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ок значи за среща на едно23 във ВТ станахме общо 4 :D аз, @NiGo, @phpBG и @ladyjoana. Някой друг?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Абе, има ли навити за среща на едно23 в Търново?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Омг.. на следващото състезание ще правим среща на едно23 :D
Ив
rhea
@unleashed :)) Това е добре. Че се бях притеснила как ще се запознавам с новите колеги. :) Ще им предложа всички в едно23.
Петър Илиев
pesho
Прибрах се най-после. Срещата на едно23 беше изключително весела. Благодаря на всички, които дойдоха и разбира се на Надя и Манол за организацията.
svejo.net
svejo
Снощната среща на едно23 се получи много сполучлива. Следващия път още по-силно.
Страница: 67 68 69 70 71

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата