plastichen
Отново на линия. Иска ми се да имам малко повече време и да си кореспондирам по цял ден със цялото едно23 крю.
petersvp
И такаа, да кажа и аз "здравей" на Едно23.ком.
kypidoncheto
Може би аз съм най-ранобудното малко същество от цялото едно23 (тези дето не спът ги изключвам) има още цял един час до даск а аз се паркирах пред компа
ladyjoana
студ на кутийки.. този фейсбук голяма занимавка... хей какво стана със срещата на едно23 във Велико Търново?