Търсене на постове: #едно23

Георги
nickname778
Прибрах се вкъщи след срещата на едно23, съквартиранта има РД, да ми е жив и здрав и май е време да му уважа партито :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Утре пожелавам много приятно прекарано време на хората , които ще ходят на срещата на "Едно23" :) и на следващата със сигурност ще дойда :)
Мануел Симеонов
Manuel
Кой ще ходи на срещата на едно23 утре на "попЪ" да го проследя ;)
Serjo
Serjo
Добро утро Едно23! :)
Недев
Snake
Първия пост в едно23 за 2009 година!!!
BuKToP
Отивам за винце, водка, сокче и други познати и непознати напитки... Наздраве! И не пийте повечко от едно23 питиета, ей :D
Петър Илиев
pesho
@София, на 2-ри януари има вероятност да успея да уважа срещата на едно23, която Надя организира. Еврибари в 19:00 на Попа :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@kypidoncheto Мхм това е кофти :) но пък от друга страна не пречи, някой ден да се разберем да отидем няколко хора от едно23 :)
Силия Димитрова
silia
@voic4e @voic4e Какво общо имаха парите на тати и пиянството с поредната алтернатива на едно23?! Смисъла ми се губи.
Силия Димитрова
silia
@blacksnoopy WTF ис дет идиотщина? Никоя алтернатива на едно23 не е добра!
Георги
nickname778
@ENIGMA я кажи сега като ще раздавате целуФки от вашта фирма, дали и няма да се присетите и за нас тука бедните едно23еици ? :)
Цветелин Павлов
sentinel
Пф... твърде developer-ски цвят придоби едно23 :) @man0l, @Hamaelleon - аи стига сме тровили неизкривените от матрицата все още душички :P
Цветелин Павлов
sentinel
@GeorgeSG - това с "избрано от едно23" е много свежа идея!!! Ама трябваше да туриш и имената на авторите, най-малкото щото да знаем кого да следим :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, вече ми заформяш част 3-та за избрано от едно23 :D
The Bot
bot23
[ff123] Избрано из Едно23, част 2 (via Blog) http://tinyurl.com/587cfw
Страница: 68 69 70 71 72

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата