joronedelchev
Много е дразнещо, когато в скайп-статуса, едно23 или фейсбук се пишат послания до строго определен човек, които трябва да четат всички останали. Лош вкус!
bogo
ОpenFest 2008 - ден2 - Дали ще видя някой от едно23? Интернета изчезна, сега се появиха хора, които а гледат какво става. Кеф.
BuKToP
Имам едно питане за уеб про-та... Отваряме с ФФ Едно23 и например Калдата. Скрол-ваме до долу и даваме F5. На Едно23 отива горе, а на Калдата долу... Защо така?
dans
Вика едно23 вече има мобилна връзка, а не му дава номера.
bogo
отново свалих програмата за декстоп писане за едно23. Чудесна е