Търсене на постове: #едно23

Георги Неделчев
joronedelchev
Много е дразнещо, когато в скайп-статуса, едно23 или фейсбук се пишат послания до строго определен човек, които трябва да четат всички останали. Лош вкус!
Богомил "Бого" Шопов
bogo
ОpenFest 2008 - ден2 - Дали ще видя някой от едно23? Интернета изчезна, сега се появиха хора, които а гледат какво става. Кеф.
Мануела
ENIGMA
@ZzZaPyr така е-ето за това сме ние и едно23 :)
Гергана
Geri
айде аз излизам до скоро виждане едно23 ;)
Гергана
Geri
е здравейте едно23!прекрасен ден,като изключим че е малко студено..общо взето съм доволна :)
Бахар Мустафа
axeny
@A123 опс не съм успял да го прочета :) .. кога ще се видим е :) така по едно23 не е интересно :d
ДАНС
dans
@Hamaelleon и аз като теб съм реален участник в едно23 с равни права като всички - да чета и коментирам. Нещо против? Или истината горчи? А, миличък?
BuKToP
Имам едно питане за уеб про-та... Отваряме с ФФ Едно23 и например Калдата. Скрол-ваме до долу и даваме F5. На Едно23 отива горе, а на Калдата долу... Защо така?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Гледам събрали са се бая работи в "Любими".. Сигурно скоро ще има избрано из едно23 втора част :)
Георги
nickname778
@man0l етоооо и сватбаря на едно23 да се покаже в цялата си прелест :D
ДАНС
dans
Вика едно23 вече има мобилна връзка, а не му дава номера.
Богомил "Бого" Шопов
bogo
отново свалих програмата за декстоп писане за едно23. Чудесна е
Любомира Новачкова
bubulinka
Доооооообро утро едно23 :) Днеска е много забавен ден, нали?
stefcho
stefcho
здравейте, на всички от едно23! как сте? :D:D:D:D:D
Георги
nickname778
@elle съгласен съм - твойто желание е само да се ожениш за някакъв от едно23 ( аз, ако не си се сетила за кого говоря ) :D ;) :P
Страница: 71 72 73 74 75

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата