Търсене на постове: #едно23

Бахар Мустафа
axeny
@RMPG излагаш мъжката част от едно23 :)
Drъnata
Dr1nata
@nickname778 @tihomir Липсващият до колкото забелязах е naditto. И липсва направо от едно23 не само от следящите ни.
Георги
nickname778
Обиден съм на едно23 - от 4-5 дена насам са ме нарочили за спамер ( не съм бе ! ) и хубавите ми постове не излизат на първа страница. Лягам си натъжен ;)
Лидия
LiDSoN
@Sham м... не мога да се сетя ... бе живот и здраве... на някоя среща на едно23 може и там да идем знае ли се ? :)
Георги
nickname778
@RMPG от 16-ти февруари е започнал новия завет на едно23
http://man0l.edno23.com/view/post:536
stefcho
stefcho
@nickname778, и все пак се чувствам 'закачен' за едно23 :D
Георги
nickname778
В този ред на мисли ето го и the very first post от едно23 :)
http://nickname778.edno23.com/view/post:1
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa за това в смс-а ли говориш в предпоследния пост или за това в едно23 ?
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Нета ми е уникално зле. Нищо не може да се прави, Поне едно23 ми отваря. :)
Лидия
LiDSoN
@man0l какво стана с сайта за мис и мистър едно23 :?
Владимир Комаров
Hamaelleon
@LiDSoN : @man0l не се готви за фотомодел, а за Мистър Едно23 ;)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@naddito : абе ей, дръж се мъжката! ако не - за дръжката! (тук Мистър Едно23 вади учтиво и си подава дръжката)
Георги
nickname778
Организирам среща на едно23 на пейките пред Народния Театър!Обличайте се както искате, но задължително носете бира от 2 литра ( някой може да донесе и чипс)
Георги
nickname778
@cruzz16 дааам, постовете "бау" и скороста с която облъчваше новите потребителки със дежурното здрасти са ми любими в едно23.... @man0l не намалявай.. дай газ:D
Георги
nickname778
Честито и на @LiDSoN и @elle - те официално записаха +1 в графата приятели.... а мъжете в едно23 тайничко се надяваме да станат и нещо повече от приятелки :D :P
Страница: 73 74 75 76 77

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата