LiDSoN
@man0l какво стана с сайта за мис и мистър едно23 :?
Hamaelleon
@naddito : абе ей, дръж се мъжката! ако не - за дръжката! (тук Мистър Едно23 вади учтиво и си подава дръжката)
nickname778
Организирам среща на едно23 на пейките пред Народния Театър!Обличайте се както искате, но задължително носете бира от 2 литра ( някой може да донесе и чипс)