miss
Още едно интервю от кандидат мистър едно23 Serjo
http://edno23contest.com/article/12
azis
Моля ви се имало конкурс Мис едно23 и мистър едно23 и не са ме поканили. Може би ако има награда Азис едно23 ше е добра идея
nickname778
Една обява - помагам за спечелването на мис/мистър едно23. Безскрупулно гласувам с 10 за вас и с 1 за конкуренцията, освен това извършвам черен, бял и розов PR.
miss
Вече може да гласувате за Мис и Мистър едно23 на:
http://edno23contest.com
Dr1nata
Убаво се получило сайтчето на конкурса. Другари и другарки, юруш на гласуването за мома и момък на едно23