tsonchev
този гаден момент когато неуцеля хубаво таб-а на браузера и си затворя точно този с плейста с музиката :S
Bobdweller
Препоръчайте ми някоя добра adware removal програма, моля.
Ducky
Каквото и да си говорим, обожавам поезията на това момче. (:
t0m3kk
Трябва да се преборя със себе си и да почна, да ходя навреме на работа...
sickornot
Кое е най-смущаващото нещо, което сте правили някога-бяхте ли прекалили с алкохол или др вещества?
t0m3kk
Мамо, в детската градина има едно момиченце, което много ми харесва.. Когато легнахме да спим на обяд, исках да я целуна, но тя лежеше далече, затова я наплюх..
dandelion
Даже не съм и предполагала колко ми е липсвал Дубай. Трябва да забранят студеното време със закон!!!
tsonchev
Спомням си времената когато poke-ването или сръчкването, бяха инструмент за свалки във фейса. От 2 години, не съм виждал някой да го ползва :-)
t0m3kk
Времето минава, а сайта тук запада... Разгледах профили на разни хора, които са що-годе активни, та гледах до 10-та страница и се върнах в постовете им от 2012
mitternacht
Абе понякога имам чувството, че хората не са съвсем у ред. Няква обява за човек с ОТЛИЧЕН английски И испански плюс по възможност литовски или шведски. Временна
tsonchev
Кога ще се възстанови възможността да тегля картинките от сървъра на edno23.eu ?
ctrl+shift+t
Nov 08 2014, 23:10мерси, знаех доста шорткъти, но точно този не
Nov 08 2014, 23:25