Ducky
Awww! Колко съм гледала тези плодчета по "Аз съм Сънчо!" ^_^
mitternacht
Не се тревожете, когато хабите емоции напразно. Така или иначе не можете да направите нищо по въпроса.
Ducky
Днес в мен попадна кратка стихосбирка на едно момче, което е едва на 18. След прочит само на първото произведение бях готова да се разплача. (:
belushka20
Имам един чуждестранен приятел във фейсбук, който като пиша някъв пост или му разглеждам постовете, никой друг освен приятелката му не ги харесва и не отговаря.
belushka20
Когато ти стига интернета за деня.
Bobdweller
Ако някога сте искали конкретен отговор за смисъла на живота като цяло, длъжни сте да прочетете тази кратка история. Interesting stuff and ideas right there.
http://www.galactanet.com/oneoff/theegg_mod.html
And they were dumb
Смисъл дори преди не ги харесвах 
Jun 02 2013, 08:21Обожавах ги! Помня как с кака стояхме пред телевезора с мокри коси и ги гледахме. ;д
Jun 02 2013, 09:20Аз по това време навънка се завирах по дърветата да играем на криеница
Телевизия гледах само следобед в жегата 
Jun 02 2013, 11:18ее, аз започнах да излизам, когато станах на 5 някъде.. определено обаче обожавах криеницата ;д
Jun 02 2013, 20:21