_e7
Отговорите на матурата по бел.
http://goo.gl/4Vvyo
specter
Невероятно е как всяка една публикация в социалките ми става много интересна, във времето когато се предполага, че трябва да работя ...
mitternacht
Можеш да махнеш българина от България, но никога- българското от българина.
notexist
Изгледах първия сезон на Supernatural на един дъх, чакам да се появи Боби <3
eMkyyy
Вляза в фейсбук само статуси и снимки за любов.Като изляза на вънка само двойки се прегръщат и се целуват ааааааааааааааааа не се издържа вече :@ . djasjkdwhdha
mitternacht
Харесвам се, когато съм в настроение да троша глави на прости парчета. "Лошото" е, че не ми се е случвало от доста време.
hurmaqny
Баси, от кога не бях циврила за нещо материално.
aviatrix
мразя когато има ъпдейти на приложенията и не пишат какви са промените! FUCK YOU !
joronedelchev
Взе да ми омръзва да излизам прав, когато има избори. Няма ли най-сетне някой да ме изненада, поне веднъж. Чак такава непогрешимост не е полезна и за мен самия.
alish
В междублоковото пространство ехти най-неритмичната сватба някога.
Eee че аз когато минавах през матурите не бях в едното бе
May 22 2013, 17:37еми успех следващата година тогава
May 22 2013, 17:43o.O E aз съм 3ти курс у университето бе
May 22 2013, 18:00писала ли си, че те приемат в университета тука?
May 22 2013, 18:20Не, защото аз вече бях влязла в университета
Мога да ти покажа подпечатаната си книжка ако искаш 
May 22 2013, 22:03