_e7
Понякога говоря със себе си, защото, разбираш ли, имам нужда от съвет на експерт.
SaTaSi
Понякога имам чувството, че полудявам. Границите ми се размиват между : сън, реалност, фантазии, кошмари... Въобрежението ми накрая ще ме убие ....
hurmaqny
That awkward moment когато си си написал домашните и нямаш какво да правиш на упражненията. :|
coolpuppy
Днес започнах да рисувам малкото си проектче за нов татус. Крайният резултат ще постна, когато ще е върху крака ми. <3
belushka20
Как ме виждат всички, когато съм най-ниската в компанията (as usual)
_e7
-мамо, спри се, ти никога не правиш смешни неща. -да, обаче аз те създадох
http://i.imgur.com/Qu04Gvp.gif
May 10 2013, 09:42хахаха, това определено е мисъл- антидепресант
May 10 2013, 20:14