aviatrix
малко се заиграх последните 2 дни с deep style/art (повече изображения в линка )
http://imgur.com/a/SwGtq
blacksnoopy
Обиколих малко и Странджа. Нито един бежанец не видях, но имаше изхвърлени дрехи и бутилки от тях
https://www.strava.com/activities/508289407
hurmaqny
Protip: Дами, на св. Валентин бъдете с някой, който може да ви напише никнейма правилно.
nemesys
гарга една щтракнах малко аз
eMkyyy
Още малко да се постопли времето (след 3-4 месеца) и отивам ей тука...
SaTaSi
Днес пред офиса на ръката ми кацна това малко създание. Поседя малко и после реши да ни прави компания вътре...
о.0 Много е готин и удобен. Определено се радвам, че и на мен поръча
Вече е новото ми любимо нещо 
Apr 06 2016, 16:44е знаеш, че сега трябва да го покажеш нали
Apr 06 2016, 17:56http://dhb3yazwboecu.cloudfront.net/704/sol-s...ange_a.jpg Ето го
Apr 13 2016, 10:15малко странно ще прозвучи, но имам май същия, само цвета е друг
Apr 13 2016, 21:19Ами супер. Много е топъл и удобен
May 06 2016, 11:26