mitternacht
Флиртувате ли? (С ГаджИто не вАжи, щото е easy mode)
Ducky
Някакви идеи какво да взема за подарък за "добре дошъл" на един приятел, който си идва от Германия за малко? (:
blacksnoopy
За малко да се сгромолясам
mitternacht
Из новините - сняг, Армагедон, пътища затворени, циркове... Тук, както винаги времето е наопаки - малко поваля дъждец вчера за да разкаля. Вече изсъхва...
hurmaqny
OnePlus One finally comes to Bulgaria! I'm both happy and furious right now.
dandelion
Пък стискайте ми много палци за следващия час, пък
i'm an awful human being
Mar 23 2015, 02:46 през mobiЗнам го туй гледане на филми. Голямо "гледане на филми" пада тогаз....
Mar 23 2015, 08:31@disappointed га ша гледаме филм?
Mar 23 2015, 12:01ей тъй наскоро и аз ходих филми да бера
Mar 23 2015, 17:19Мамка му никога не съм доглеждал филма и сега усещам ,че ме е яд малко.
Mar 24 2015, 01:28