tsonchev
Какви времена станаха - човек убива човек - може да му се даде втори шанс. Човек убива куче - Публична бавна и мъчителна смърт, без право на обжалване.
mitternacht
Бях млад и глупав. Сега не съм толкова млад и съм съвсем мъничко по-малко глупав.
tsonchev
Преди малко за първи път в живота ми, дарих кръв. За първи път се чувствам полезен.
notexist
Имам си норматив от сто страници на ден, ама тая вечер малко се поувлякох. Утре може и повече ;д
sickornot
Редно ли е, ако някой е не особено умен, ама ходи на хора с шефовете, да бъде повишаван?
в момента има повече за osx щото стана по популярна, а виндовса посроянно го кърпят и повече секюрити хора работят по него
Feb 22 2015, 21:34 през mobi
OSX е съставен от open source кодове - bash, ssh, apache и една армада други неща. Когато за тях излезе обновление идва и във OSX със ъпдейт.
Feb 23 2015, 01:19Ако много бързаш - ползваш ports или homebrew и си готов.
Feb 23 2015, 01:20Но горната статистика не е много вярна... ако за iOS имаше толкова много проблеми би трябвало през ден-два да излиза нов jailbreak. А изобщо не е така.
Feb 23 2015, 01:21@aviatrix, това не променя факта, че се отстраняват проблеми от XP, които са влачени и за това не смятам цифрите за верни...
Feb 23 2015, 01:42