coolpuppy
Добро утро! Отивам да разчупя мускулната треска с малко танци.
tsonchev
Държава, в която се влиза по-лесно в университет, отколкото в детска градина, не я очаква нищо добро.
tsonchev
Една готина мацка има проблем.Така че помагайте.Ако й помогнете момичето ще се регистрира и ще пише тук(това е за стимул). Проблемът ще опиша в първият коментар
notexist
Мъжа ми е на ски, а аз сняг не съм видяла тая година. Ще го кастрирам, ако не ми донесе малко в бурканче от лютеница! :Д
notexist
Windows 8 е много смотан ;д ще ми трябва мнооого време да му свикна. Дано не го изтрия преди да се случи ;д
mitternacht
Винаги, когато чуя изпълнение на влюбен в българската музика изпълнител от някоя чужда страна направо настръхвам! Винаги изпълненията са пълни с толкова страст!
момето накрая дето малко се спъна добре ли е?
Feb 04 2015, 17:54Яко е обаче със слоу-моу
Ако гледам така бих казала, че вторият с бяла тениска се "гласи" предварително за скока защото не вярва на мускулите си и за това и
Feb 04 2015, 17:57момето няма стабилност и се спъва. Или въображението ми е голямо
Feb 04 2015, 17:57Who cares
Това им беше първият опит, не че е нещо особено сложно, в други момент има по-сериозни падания 
Feb 04 2015, 18:22