mitternacht
Am I the only one, който не е чак толкова excited за Коледа? Някак си дори символичното значение ме радва повече...
tsonchev
тези пичове правят сравнително добри клипове, с камера като моята. Мотивират ме и аз да започна малко по сериозно да се занимавам
notexist
Честито ми, вече си имам вибратор! :д
eMkyyy
Малко калибристики и смяна на двигател на Haas CNC Machine .
dandelion
Какво ще подарите на близките си за празниците?
tsonchev
close enough , като се има в предвид че след седмица си ставам на 25
nemesys
Наздраве от едно23 срещата с мен ;-)
tsonchev
Бях нападнат във фейсбук от банда защитници на кучетата. Диалогът се оказа невъзможен. Кучетата били дай-добрите същества на планетата и точка.
eMkyyy
В сряда ми идва новия Seagate External 2TB Backup Plus и ще прехвърля всичко от лаптопите и компютрите в него на сигурно . АБе не е много сигурно ама пак...
Яко
Dec 27 2014, 09:29@aTilla Девойката да ти се струва позната
Dec 27 2014, 12:57Позната ми е и май, май доволна остана. Може някой път като е по-топло пак
Dec 29 2014, 00:03Няма като стане по-топло. Искам още от нея
Dec 29 2014, 01:02