tsonchev
днеска паднах малко гадно на ледът, докато скачах от стълби...
t0m3kk
Мисля да почна да уча някакъв php фреймуърк ама нещо не мога да се избера... идеи някакви?
dandelion
Каня се да си продам макбук про-то 13" от края на 2011 и да си купя нов еър 13". Не знам какво ме спира обаче..
Ducky
Сутрин, 6:15, гарата в Стамболийски пълна с камери и репортери и не стига, че влака е претъпкан, ами и те се навряха, един оператор буквално ме премаза.
eMkyyy
Дирим си свястна жена която да не ме ядосва ... може ама само малко.
notexist
Получих си пратката днес! Ето защо пия Кока-Кола, а не Пепси... Защото те си изпълняват подаръците... Ваучера на тъпото Пепси така и не го получих!
blacksnoopy
Малко ми е тежка музиката, но им се кефя колко са упорити
hurmaqny
Много се дразня на касиерки, които не ти слагат продуктите в торбичката, а те оставят да се оправяш сам. Like, what is your job anyway?!
dandelion
Малко ми е криво,че съм на работа,но пък ни доставят обяда и вечерята безплатно защото очакват да работим досред нощите so I got that going for me which is nice
малко е пръснала коляното
Jan 18 2015, 23:32е той сигурно за това де..
Jan 19 2015, 08:50Аха
Jan 19 2015, 08:57NSFW gore
Jan 19 2015, 09:59