Bobdweller
Препоръчайте ми някоя добра adware removal програма, моля.
Alita
времето хубаво ли е или така ми се струва?
Ducky
Идеята е да намериш защо да се усмихнеш сутринта, защото колкото и кофти да ти е деня нататък, все пак си си намерил малко хубаво нещичко, което си пазиш. (:
t0m3kk
Времето минава, а сайта тук запада... Разгледах профили на разни хора, които са що-годе активни, та гледах до 10-та страница и се върнах в постовете им от 2012
Ethernet
Пристига джип от австрия в сервиза, отварам багажника - малко коте. Емиии честито на печелившите!
mitternacht
Сънували ли сте, че убивате хора? Всъщност сигурно мъжете сме го сънували, а дали жените са сънували такова нещо?
harlequin
готвя си аз, пък под прозореца ми съседа дрънка мелодично на кухарка, седнал на пейките до блока... готЯно ми е някакво (:
1920x1200 24" и го чета окей на 1 ръка разстояние, но ако шрифта беше малко по голям с 2 пиксела (сега е 13), щеше да се чете още по-добре
Nov 08 2014, 18:50Ако имахте новия iMac (5K) можехте да си правите ето това... https://twitter.com/vestimir/status/530426882995810305
Nov 09 2014, 01:09bgdn колко ти платиха от Apple за реклама признай си
.
Nov 09 2014, 04:26@eMkyyy не му обръщай внимание
Nov 09 2014, 08:51@eMkyyy 9 HD стрийма и остава още малко пространство... @blacksnoopy благородно завиждаш?
Nov 09 2014, 12:26