mitternacht
Имате син на 16 години. Той ви казва, че (иска да) излиза с жена (примерно) на 32. Какво правите?
tsonchev
Днеска си изкълчих глезена, ама не знам на кое от всичките тези падания. Болката я усетих, когато кракът ми изстина.
dandelion
Малко перспектива в живота на тея които постоянно се оплакват че всичко им е зле https://www.givingwhatwecan.org/get-involved/how-rich-am-i
notexist
Върнаха ми телефона с Андроид от преди три века. Лошо ми стана. Но поне работи като пушка, още поне половин година ще ме изкара, докато излезе Нексус 6 ;д
notexist
Начиии, още малко ретвити и ще превъртя твитера с ей тоя ми пост.
https://twitter.com/shhuus/status/517393243659857920
mitternacht
Проблеми с финансирането на университетите, туй-онуй... еми закрийте 10 университета и проблемът решен. Тъкмо и нивото малко ще се вдигне.
notexist
Тук още не съм го обсъдила; та За и Против Нексус?
sickornot
сестра ми я карат да ходи в индия, а тя иска да тръгва без да си направи ваксина. скарахме се, но няма да я пусна в тая мръсотия там без ваксини :Х
Bobdweller
След досадна и изнервяща смяна на работа е време за баница с кисело мляко и малко Arrow преди лягане.
Вече разговорът почва да става малко creepy.
Oct 10 2014, 13:31В Холандия имат специална застраховка. Плащаш си към 9 евро на месец към едни на които си описал точно как искаш да ти е погребението и като умреш близките ти
Oct 10 2014, 13:37не трябва нищо да плащат и за нищо да се притесняват, защото ти си си го организирал. Приятеля ми (27г) има тази + една друга за 4 евро на месец която се грижи
Oct 10 2014, 13:38че където и да умреш по света ще те приберат "вкъщи"... супер шашаво е ама тук е нещо нормално...
Oct 10 2014, 13:39винаги има и друг начин
http://bodyworlds.nl/information/
Oct 12 2014, 12:39