Търсене на постове: #малко

Еми Окснитси
portugal.png dandelion
Мислех, че само Чехия има църква от кости, но и във Фаро (Португалия) намерих една :) Снимка от уикенда
Боби
10689770_815421151835080_4042683010155889475_n.jpg Bobdweller
Малко тази вечер.
https://play.spotify.com/album/509D0vVmUEOkVVVUkghmGS
Еми Окснитси
dandelion
На някой да му се занимава да ме из-ендорсне едно хубаво в Linked-in? По случайност затрих някои endorsments с по 40+ човека ;(
-=*****=-
mitternacht
Имате син на 16 години. Той ви казва, че (иска да) излиза с жена (примерно) на 32. Какво правите?
Стефан Митев
Rx-Ende
It's time for the fucked up generation to start a generation of their own :)
Цончев
tsonchev
Днеска си изкълчих глезена, ама не знам на кое от всичките тези падания. Болката я усетих, когато кракът ми изстина.
Еми Окснитси
dandelion
Малко перспектива в живота на тея които постоянно се оплакват че всичко им е зле https://www.givingwhatwecan.org/get-involved/how-rich-am-i
шУс!
notexist
Върнаха ми телефона с Андроид от преди три века. Лошо ми стана. Но поне работи като пушка, още поне половин година ще ме изкара, докато излезе Нексус 6 ;д
шУс!
notexist
Начиии, още малко ретвити и ще превъртя твитера с ей тоя ми пост.
https://twitter.com/shhuus/status/517393243659857920
-=*****=-
mitternacht
Проблеми с финансирането на университетите, туй-онуй... еми закрийте 10 университета и проблемът решен. Тъкмо и нивото малко ще се вдигне.
шУс!
notexist
Тук още не съм го обсъдила; та За и Против Нексус?
Denitsa
sickornot
сестра ми я карат да ходи в индия, а тя иска да тръгва без да си направи ваксина. скарахме се, но няма да я пусна в тая мръсотия там без ваксини :Х
Еми Окснитси
dandelion
Абе на някой не му ли се мести да работи в Амстердам? Докато не назначат някой не ме пускат да си ходя в Дубай :( . Работата е commercial stock controller.
Боби
Bobdweller
След досадна и изнервяща смяна на работа е време за баница с кисело мляко и малко Arrow преди лягане.
Fluxy
belushka20
Търся си аз печка за отопление и гледам в Техномаркет - ролки за коса със загряване в отоплителните уреди :D
Страница: 29 30 31 32 33

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата