sickornot
ако ви отправят открити нападки, ще отвърнете ли с нападка/ще се защитавате по друг начин/няма да им отвърнете? и защо?
mitternacht
Мнение за Telus/ Callpoint?
notexist
Тва тая гума презерватив ли тряа да е?
bgdn
Мина ли година откакто магазина навлезе в профилактика?
http://www.edno23.com/
ти пък от кога татоираш :о
Sep 26 2014, 12:07малко след като ме изтри от фб
Sep 26 2014, 12:11аз не съм те трила, мислих, че ти си ме изтрил ;D
Sep 26 2014, 12:12аз не трия нищо никога, и така пазя разни неща дето с тях мога да компрометирам
Sep 26 2014, 12:13Е тогава не знам как е станало, ама и аз не трия
Сега ще те търся ;д
Sep 26 2014, 12:14