notexist
Намерих си нова любима игра, ама много бързо ми свършва енергията и тъпите динозаври ме изяждат ;д
eddy
днес не съм виждала племенницата си и сиг. за това денят ми е малко крив, но пък гледах мн яка серия на др хаус, суп. мн се изкефих :д
notexist
При малко повече късмет, тоя бъбрек утре ще е безчувствен и интервюто ми ще мине гладко.
notexist
Снощи за малко не умрях... Бъбрек ли, жлъчка ли, ама като ме подхвана и цяла нощ ме мяташе.. Ужасно беше!
bgdn
Meanwhile in Bulgaria... Миските пропяха!
belushka20
Toку-що получих предложение да направя поръчка за карикатури на около 100тина човека.. за сватба.. о.О за 1 месец .. уат.
blacksnoopy
Не ми се занимаваше да изпипвам детайлите
не, доскуча ми, май я изтрих
Jul 27 2014, 10:51ужасТ
Jul 27 2014, 12:01ужаст не ужаст, бързо се отегчавам
ся трепя диновци ;д
Jul 27 2014, 12:14mi trepi si gi pyk !
Jul 27 2014, 13:54за малко да ме отнесе една праисторическа гарга
те са най-гадните 
Jul 27 2014, 15:46