Ducky
Разбрах, че не мога да спя напоследък, защото съм нещастна, а вчера си намерих едни малко късче щастие из Търново и сега си го стискам силно, за да мога да спя.
aviatrix
йес бе ! най-накрая малко да се разхлади!
tedo92
Получих картичка от Непал, два диска на македонска група, а и малко готини новини от работа. Последните дни животът ми е айляк и половина.
nemesys
2 бири пих и пак ми е скучно баси ..
Ducky
Една учителка по философия все ми повтаряше да се връщам към минали неща, защото ако си е струвало да ги запомня, значи ще си струва да си ги спомня. (:
tedo92
Note to self: когато някой ти каже, че ти харесва работата/портфолиото, спри да питаш "Ама защо!?"
notexist
А гугъл историите ме пращат в Дъблин и на разни други паралелни вселени о.О