blacksnoopy
Май ще си взема една Xperia Z1, че не мога са чакам да ми сменят микрофона на Xperia S
_e7
"с кого от едно23 би излязъл на среща" ~@mitternacht
notexist
Това ще е следващото ми произведение в кухнята, трябва само да ми поправят блендера, че малко се счупи :Д
Bobdweller
Време е за малко House of Cards.
schizophrenia
heroes of might and magic <3
nemesys
Някой ходил ли е в Малта? Ако да, къде са хубавите места/плажове там ?
notexist
Въй, над 12 часа сън... Малко съм била уморена май.
dilana
Малко скъп, but totally worth it.
Иначе има и Xperia S като нашата за 240 без ДДС, била е изложена във витрина, което си е супер цена като се има предвид колко сме дали с теб преди години
Aug 06 2014, 21:41Иначе има вариант за Xperia Z за 125 лв по-малко от Z1, но най-вероятно ще взема Z1 заради по-добрата батерия :S
Aug 06 2014, 22:33Както и да го погледнеш Z1 е по-добрият вариант.
Aug 06 2014, 22:43Промениха се цените, тъй че ще е G2 :/ Z1 - 730 лв, G2 - 500 лв
Aug 07 2014, 21:44Oh, damn. :/ Ама да, щом това ти е по-изгодно - go for it.
Aug 07 2014, 22:34