tsonchev
Тази вечер съм на малко Хип-Хоп, Рап или там както му викат.
viktorkoichew
Малко custom дизайнче. Дано навия някой да му го направя скоро !!
cvetomird
Току що догледах Natural Born Killers. Още малко ми остана от филмографията на Тарантино.
Bobdweller
Добре, преди малко се прибрах от The Amazing Spiderman 2, който отидох да гледам със занижени очаквания и... WOW! Оказа се доста силен sequel! More, please!
mitternacht
Как се запознахте с гаджето? С какво спечели вниманието ви? Бързо ли хлътнахте?
nacholibre
въпрос към уеб-разработчиците: чували/използвали ли сте grunt, bower, yeoman? Angularjs, backbonejs, requirejs? Събудих се от дълъг javascript сън....
mitternacht
Колко гигабайта с порно имате?
notexist
Кучу с възпаление на панкреаса. Лекуване с глад. Никакви консерви и бисквити следващите дни. А после захранване с ориз.
Kude be, tsonchev?
May 23 2014, 18:32малко не се изразих правилно, слушах хип хоп докато решавах задачи пои Java
Изпита наближава, но това не пречи да излезна на някъде. Чакам оферти 
May 24 2014, 01:42