Първо жена съм, второ - аз почти не си поддържам блога и определено не го поддържам за пари. Но критика е винаги добре дошла. Научава се нещо полезно в тази..
група ако се търси контакт. И аз предложих контакт. Явно не е "кацнало" правилно, за което искрено съжалявам. Ако егото е по-малко всичко принципно е по-лесно
странно ли е, че искам да родя такова нещо?
Apr 13 2014, 19:42Ахахаха, ни най малко
Apr 13 2014, 20:36