*trailer good Q link- http://zamunda.net/details.php?id=245893&hit=1
Мерси )
you're welcome
@mitternacht Prisoners гледа ли?
Не, но ще го направя в най-скоро време
Баси яките мечки. ;о
Аз съм като малкото мече ама с 5 пъти по-малко мускули
Със супена лъжица ли пробва или става и с по малко количество?
Ти добре ли си? Чаена ми стигаше. Май ти е голям меракът.
Ми клипчетата които съм гледала са със супени и за тва питам И не аз, мисля друг да подложа на изпитанието
Щом е тъй, мисля, че и черпак ще свърши работа.
Ее, не искам да го убивам де
aww *-*
Кой се оказа?
Емил Русев, този с любовницата
52 :О
и аз играх за малко и направих 52 more here: http://youtu.be/HTCyHGEkNqc
72 ;o
и аз (:
Аз ще ходя за малко в Банкя, може и да позакъснея : ))
исках и ааааааааааз toke for me too <3
изпуснах, again :|
E spoko be, samo s 30 dena..
хуауххаухуахууаххуахуа
Еми така като гледаш?
А, Аланис е много готина—и като излъчване, и като музика. Ама знае ли човек...
На мен ми приличаш на Ice Cube малко. Същия поглед.
На мен ако не ми харесваше сравнението, нямаше да споделям хахаха Иначе @viktorkoichew, кога го установи това?
Vinagi sum go znael dude
Бате, подранил си малко.
ако не е slowpoke в случая, сигурно е.. fastpoke?
...чакай, той да не би да те добави?
Не, добавил е Алекс и тя ми прати линк, като ме излъга че било поздрав. Цитирам я "Не можах да не се изгавря с теб"
ххахахахаха
i feel excluded
Е трябва първо да ти разкажа историята с Киро, за да разбереш цялата драма на събитията :*
Ми то малко като edno23.
Ама тука поне момичетата са 100 пъти по хубави
40 online
аз имам регистрация там
Сладкоооо, сетих се какво е сбърканото в тоя свят... Киро си е направил фейсбук
Аз ям един сникерс на година
до преди месец и аз бях така сега са малко повече
Никога не съм била голям фен на сладкото. Ама сега ми донесоха 2 бурканчета лютеница и всеки ден си отварям хладилника да налапам лъжица лютеница
Лютеницата я е измислил Господ!
*trailer good Q link- http://zamunda.net/details.php?id=245893&hit=1
May 10 2014, 23:12Мерси
)
May 10 2014, 23:18you're welcome
May 10 2014, 23:19@mitternacht Prisoners гледа ли?
May 11 2014, 14:21Не, но ще го направя в най-скоро време
May 11 2014, 14:40