eddy
много мизерен случай - болен отива на преглед, съблича се и сестрата му казва 'защо не си сменихте бельото', а той 'за да покажа на доктора течението'. мани!
kokermur
Форум за извънземни, мистерии и загадки от цялата вселена
http://forum.ufoport.com/
nemesys
реших да си взема байк и да байквам през свободното време ама се оказа, че е много трудно да си избера поради големия избор които има :/
alish
Не мога да ям повече сладко тази вечер и не защото не бива,а не мога т.е. не ми е физически възможно-стигнах лимитите си. Странно е да не искаш сладко,наистина.
Ducky
Малко се стопли времето и аз се разболях. Супер...
pacopetkov
Като гледам снимките ви в челинджа, съм един от най старите тука (като години)
Другата готина оферта, за която се сещам, е, че можеш да си вземеш доста приличен 27'' монитор за под 200 лв.
Feb 28 2014, 14:31
можи, можи, ама в България не е тъй, с българските фирми, магазини, ресторанти и услуги 
Feb 28 2014, 14:34Това за мониторите си е баш в България.
Feb 28 2014, 14:34Къде е това с мониторите?
Feb 28 2014, 14:47В Квант сервиз. Помня, че предлагаха както нови така и втора ръка. Като намалението за новите беше по-малко, а тези втора ръка бяха с остатъчна гаранция. Което е окей.
Feb 28 2014, 15:01 през mobi