Освен ако нямаш готина и стабилна професия. Но дано някой ден нещата се променят. Едно от основните неща в живота все пак е да продължиш рода си.
И аз го пожелавам на всички.
@_e7 тихо бе, гугъл сърч мастар
Ох първо искам да се оженя и да имаме дом и всичко нужно за да имаме семейство.
И мене нещо ме втриса, прати 2 кила
Хаха, не си я давам.
да бе мн малко 30 лв. - интересни врътки... (аз я имам де)
Защото нали с някои видеокарти идва с бонус код за BF4 и човек като си купи 4 такива карти, запазва си 1 код и останалите ги пуска по 30 лева
а, е щото каза че без код са дошли и се зачудих
Моите са без код, но на други са им са с код и са ги пуснали из форумите и продавалник
Аз вече фармя само по 77 Doge на час и се чудя дали си струва. Ама пък поне мога да фармя докато съм на компа и не ми пречи.
Еха .. Напомня ми малко на обложката на един любим албум на dredg . Доста добра!
Човек аз не съм заклет пушач, но когато съм супер изнервен, дъпрам по една и сега с тва недоспиване... С тая кутия изкарвам половин месец, че и малко отгоре.
пушач гаден (стигнал съм до 3 кутии на ден по едно време) :o
Тва вече е много. 60 цигари за 1 ден?
57* black devil-ите имат по 19 в кутия
Човек тва не ми го побира главата ...
злобничко
това си ти, нали
тоя сладур на снимката или vankuvar?
сладкото на снимката
не
жалко малко
знам че заплака и сега плачеш като малко момиченце
все още плачеш
http://www.youtube.com/watch?v=kfVsfOSbJY0#t=44
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
Взимай пример
веднага
И после да се разберем да се видим нейде
OOOOOOoooooooooooooooooooooooooooooooooooo
да е, само да натрупам малко мазнина за повече атрактивност
а, явно не са чак толкова редки
*седи и си драска с моливи за пръв път от едно 15 години...*
*мисли, че mitternacht е егоист*
*подава на _e7 моливчета*
"whoa :I"
Да бе, да взема се спъна да счупя крак
Абе, предпочитам си облаците.
всички останали приложения стават, само него не го открива..
Кое е то?
messenger
Другото което ми хрумва е да пробеаш да го инсталираш през бразъра. Там поне ще изпищи ако не е съвместимо с версията ти или има друг проблем.
ще пробвам което ми предложи, благодаря
игра :Д като дота и лол
не мс, сесията ми ще започне :x
сакън
земята е малко място за много рип-офове на дота
Освен ако нямаш готина и стабилна професия. Но дано някой ден нещата се променят. Едно от основните неща в живота все пак е да продължиш рода си.
Jan 25 2014, 22:35И аз го пожелавам на всички.
Jan 25 2014, 22:35@_e7 тихо бе, гугъл сърч мастар
Jan 25 2014, 22:37
Jan 25 2014, 23:02Ох първо искам да се оженя и да имаме дом и всичко нужно за да имаме семейство.
Jan 29 2014, 12:51